Pramoninės dangos

Pramoninės dangos

Polimerinės apsauginės dangos

ecoFINISH® ecoDUSTRIAL ™ dangos skiriasi nuo visų kitų šiuo metu naudojamų dažytų ir kitaip dengtų paviršių naudojamų statybose ir pramonėje. „ecoDUSTRIAL ™“ padengia paviršių termoplastine iš polimerinių miltelių sudaryta  danga,  naudojant terminį liepsnos purškimo procesą.

Padengimo procesas yra visiškai mobilus, todėl jis gali būti atliekamas bet kurioje vietoje ir praktiškai ant bet kokio paviršiaus, kad būtų sukurta graži apsauginė danga, kuri tarnaus daugelį metų.

„ecoDUSTRIAL ™“ dangos nėra porėtos, jų pH neutralus, todėl jos atlaikys atšiaurius orus ir tiesioginį UV spindulių poveikį. Šios ypač patvarios apdailos medžiagos yra atsparios įbrėžimams, lupimuisi, skilinėjimui, įtrūkimams ir išlaiko elastingumą net esant žemai temperatūrai. „ecoDUSTRIAL ™“ apdaila kietėja per kelias sekundes, o ne dienomis ar savaitėmis, kaip ir kitos pramoninės dangos. Danga yra tinkama naudoti tiek drėgnose tiek sausose vietose, ją galima purkšti ant betoninių, stiklo pluošto ir metalinių paviršių montuojant iki 70 kvadratinių metrų per valandą.

Antimikrobinė danga

Dabar mes siūlome „ecoDUSTRIAL ™“ dangas su „BioCote®“. Šis antimikrobinis priedas atsparus mikrobams, įskaitant bakterijas ir pelėsį, ir užkerta bet kokį kelią jų augimui ir dauginimuisi. Su BioCote® antimikrobinėmis medžiagomis  kartu su  ecoDUSTRIAL ™ dangomis, mikrobų kolonizacija yra sumažinama iki minimumo, todėl patalpoje esanti įranga, lengviau prižiūrima higieniškai, sumažinami nemalonūs kvapai ir infekcijos rizika sukelta kryžminio užteršimo.

Į „ecoDUSTRIAL ™“  pridėtas antimikrobinis produktas „BioCote®“, yra idealus maisto perdirbimo įmonėms, laboratorijoms, mokykloms, vandens valymo įrenginiams ir kitoms panašioms vietoms.

Tradicinė danga

White

Black

Light blue

Dark blue

Light grey

Ivory

Dark grey

Tan

Yellow

Aussie blue

Green

Blue nile

Brown

Royal blue

California blue

Bright yellow

Bright orange

Neslystanti danga

White

Black

Light blue

Dark blue

Light grey

Ivory

Dark grey

Tan

Yellow

Aussie blue

Green

Blue nile

Brown

Royal blue

California blue

Bright yellow

Bright orange

Pritaikymas

  • Kirtimų g. 47 Vilnius
  • +370 616 03444
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Įmonės kodas: 303121056
    PVM m.k.: LT100008012212
Copyright © 2019 Dažų gama | Visos teises saugomos | Sprendimas Senu/<as design