Smėliasrovės

Smėliasrovės

Profesionali valymo įranga

Ibix tai Italijos kompanija kuri specializuojasi į unikalių valymo sistemų kūrimą. Tai inovatyvūs mechaninio valymo sprendimai.

Valymo sistemos Ibix tinkamos valyti trapius ir lengvai pažeidžiamus paviršius kaip keramika, stiklas, marmuras, dažyti ar lakuoti paviršiai, nerūdijantis plienas ir kita.

Ibix įrenginiai plačiai naudojami tokiose srityse kaip restauracija, architektūros ir meno paminklai, baseinai ir vandens parkai, maisto ruošimo įstaigų įrengimų valymas, grafiti, keraminių ir akmens masės plytelių valymas, aliuminio įrangos ar konstrukcijų valymas ir kita.

HELIX® yra speciali technologija, sukelianti abrazyvinės medžiagos sukimąsį, jai išeinant iš IBIX valymo sistemos pistoleto.

Tokiu būdu abrazyvinės medžiagos poveikis paviršiui yra ne tiesioginis, bet labiau išplėstas, kad valymas taptų švelnesnis ir mažiau pažeistų apdorojamą paviršių, tuo pačiu padidindamas sąlyčio plotą ir įrenginio efektyvumą.

HELIX® technologija žymiai sumažina oro srautą išeinantį iš pistoleto, būtiną mikro oro šlifavimo sistemos veikimui, ir tai leidžia padidinti IBIX prietaisų galimybes, kurios visada buvo žinomos dėl mažų matmenų, lengvo svorio, ekologiškumo ir prieinamos kainos.

HELIX® sistema buvo sukurta specialiai restauravimo sričiai ir yra ideali medienai bei visoms medžiagoms, kurias reikia apdoroti švelniai.


Nauja mikro abrazyvinio valymo sistema pirmą kartą sujungė HELIX patentą su sauso ir šlapio (H2O) ekologiško smėliavimo technologijomis; trigubas funkcionalumas, užtikrinantis nepaprastą universalumą ir efektyvumą, kuris dar niekad nenaudotas kitur.

Geriausios IBIX naujovės yra išreikštos nauja technologija, leidžiančia drastiškai sutrumpinti paviršių valymo, dažų pašalinimo, restauravimo ir apdorojimo laiką – viskas atliekama paprastai ir ekologiškai, tai saugu aplinkai ir operatoriams.

Trilogijos technologija atstovauja moderniausią paviršių apdorojimo, pramoninio ir specialaus valymo, restauravimo ir miesto valymo sritis, suteikdama savo išskirtinėms savybėms didelį universalumą, galintį suteikti geriausią pagalbą kiekvienoje darbo srityje; leidžiant išplėsti savo verslą ir klientams siūlomas paslaugas.


„Ibix H2O“ siūlo du skirtingus darbo režimus: sausą arba purškimą su žemo slėgio vandens srove, sumaišytą su abrazyvine medžiaga;

Maišymas įvyksta purkštuke taip, kad sumažėja sunaudoto vandens kiekis, kartu su valymo atliekomis taip apsaugant aplink esančius objektus.

Vandens naudojimas neleidžia aplinkoje plisti dulkėms ir yra puikus miesto aplinkoje ar pan. H2O metodas yra universalus ir gali būti naudojamas įvairiems tikslams, tokiems kaip restauravimas, miesto objektų švara, graffiti šalinimas, pramoninis valymas ir priežiūra.


 „IBIX“ dry sistema yra pagaminta tik iš aliuminio, ji yra patogi, lengvai transportuojama, ypač universali ir ja lengvai gali naudotis vienas operatorius.

Pasirinkus tinkamiausią abrazyvinę medžiagą ir reguliuojamą pūtimo slėgį, IBIX dry sistema yra daugiafunkcinė ir gali užtikrinti nepakartojamą našumą daugybėje pritaikymo sričių, laikantis operatoriaus ir aplinkos apsaugos standartų.

Ekologiška sausa sistema yra ideali medienai, porėtiems akmenims, ant kurių nerekomenduojama naudoti vandens, apdoroti; ji gali būti sėkmingai naudojama tose srityse, kur reikalinga ypač stipri abrazyvinė galia, pvz., dažų pašalinimui nuo metalo ir valčių.


Abrazyvinio valymo sistema NANO IBIX 3 yra specialus rinkinys valymui, idealiai tinkantis ir nedideliems valymo darbams, ir naudojimui bet kokioje aplinkoje.

Komplektą „NANO IBIX 3“ sudaro trys dalys:

RINKINYS NANO IBIX® 3

Komplekte yra 3 litrų talpos bakas, kurį galima visiškai ištuštinti, palengvinant abrazyvo pakeitimą ir išvengiant pavojaus sumaišyti skirtingas abrazyvines medžiagas; tai įmanoma dėl specialaus plastikinio piltuvo, įmontuoto į IBIX įrenginio baką.; rinkinį galima įsigyti su abrazyvinių medžiagų dėže mėginiams.

„NANO Plus“

Tai yra dvigubai veikiantis (sausas / šlapias) orinis abrazyvinis įtaisas, turintis specialią „greito sujungimo“ sistemą ir du lengvai keičiamus pistoletus, standartinį H2O ir „Helix“.

NANO IBIX® 3 priedėlis

„Nano Ibix“ veiksmingiausias naudoti mikro darbams, šis įrankis leidžia operatoriui maksimaliai patogiai dirbti su mažiausiomis detalėmis; jis pagamintas iš volframo karbido, labai atsparios ir patvarios medžiagos, palyginti su keraminiais antgaliais.

  • Kirtimų g. 47 Vilnius
  • +370 616 03444
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Įmonės kodas: 303121056
    PVM m.k.: LT100008012212
Copyright © 2019 Dažų gama | Visos teises saugomos | Sprendimas Senu/<as design