Baseinų dangos

Baseinų dangos

Baseinų atnaujinimo ateitis


Betoninių baseinų apdaila

Stiklo pluošto baseinų apdaila

Gyvūnų baseinų danga

Baseinų grafika

EcoFinish® yra revoliucinė baseinų danga, neturinti tradicinių dangų (tinkuotų, dažytų, padengtų keraminėmis plytelėmis ir kt.) trūkūmų. Danga atspari atsisluoksniavimui, įbrėžimams, šveitimui, UV spindulių radiacijai. Tai yra ekologiška danga, dėl to kad, pastebimai sumažina chemikalų kiekį, naudojama subalansuoti vandens PH lygį.

EcoFinish® tai analogų neturinti, saugoma daugybės patentų, ilgaamžė, ekologiška danga. Šiais produktais padengtais baseinais, visame pasaulyje naudojasi vandens pramogų parkai, jūrų muziejai, delfinariumai ir tūkstančiai privačių klientų,  EcoFinish® danga – tai ateities danga, kurią turime jau šiandien.

EcoFinish® danga naudojama, kaip galutinė betono, metalo, stiklo plastiko baseinų danga, taip pat geriamo vandens rezervuarų padengimui. Yra tinkama jūros vandens baseinams.

EcoFinish® danga padengti baseinai bei vandens rezervuarai, gali būti naudojami temperatūroje nuo -30ºC iki +40ºC, tiek užpildyti vandeniu, tiek ir be jo. Nebijo staigių temperatūrinių svyravimų.

Naudojamas ant įvarių paviršių

EcoFinish® gaminius galima naudoti betonui, stiklo pluoštui, plienui ir aliuminiui. Pavyzdžiui, vienu lengvu žingsniu mūsų gaminys gali puikiai padengti betoninį baseiną, kuriame yra stiklo pluošto laipteliai, taip gaunant vientisą apdailą.

Greitas montavimas

Mūsų sukurta speciali pritaikymo sistema leidžia dengti paviršius greičiau nei kitais tradiciniais būdais. Vidutinis padengimo greitis yra apie 50 kvadratinių metrų per valandą. Standartinio dydžio baseinas gali būti padengtas per dieną.

Atspari UV spinduliams

Didelė EcoFinish® spalvų gama, atspari UV spinduliams, todėl laikui bėgant ji nepasidengs dėmėmis ir neišbluks. Danga taip pat yra atspari įtrūkimams ir lupimuisi, todėl jos nereikės prižiūrėti ilgą laiko tarpą. Atsiradus defektui nereikia keisti visos dangos.

Draugiškas aplinkai

EcoFinish® yra nekenksmingas aplinkai, nes padengimo metu atliekų nėra daug arba jų iš viso nebūna, dėl to poveikis aplinkai yra mažesnis. Ženkliai sumažina chemikalų, skirtų subalansuoti PH, naudojimą. Savo sudėtyje neturi sunkiųjų metalų, skiediklių ir kitų kenksmingų medžiagų.

Betoninių baseinų apdaila

Betoninių baseinų apdaila

Spalvų paletė

Blue Granite

Blue Lagoon

Blue Mist

French Grey

Grey Reef

Kona Coast

Mediterranean Blue

Midnight Blue

Perle Noire

Sahara Sand

Spalvų paletė

Black Absinthe

Cabo Verde

Giallo Versilia

Ice Ice Bay Bay

Marrakesh

Pacific Blue

Sandstone

Sandy Beach

Santorini

Stiklo pluošto baseinų apdaila

Stiklo pluošto baseinų apdaila

Baseinų grafika

Ant bet kurios baseino dangos su trafaretu galima individualizuoti baseiną piešiniu ar užrašu. Galima uždėti firmos logotipą ar proginį užrašą. Jis yra tos pačios medžiagos kaip ir baseino danga ir jo savybės visiškai nesiskiria nuo viso baseino dangos savybių. Jis yra ryškus ir ilgaaamžis, kaip ir pati baseino danga. Uždėjus piešinį jis tampa vientisu su visa danga.

Šis piešinys gali būti bet kada pašalintas arba pakeistas kitu nepakenkiant baseino savybėms.

Baseinų padengimo procesas

EcoFinish® danga, dengiama trimis etapais, restauracijos atveju keturiais:

  • Pašalinama sena danga, plyteles, dažai, epoksidinė danga. Užtaisomi įtrūkimai, išdaužos.
  • Dengiama dvikomponentė epoksidinė derva, nežemesnėje negu 5ºC temperatūroje.
  • Naudojant specialią, patentuotą įrangą, dengiamas pirmasis EcoFinish® dangos sluoksnis, kuris pašalina smulkius pagrindo trūkumus.
  • Naudojant tą pačią įrangą, dengiamas galutinis EcoFinish®  sluoksnis.

Baseinas paruoštas naudojimui, galima užpildyti vandeniu, nereikia laukti kol danga sukietės ar sustings, kadangi tai įvyksta akimirksniu. Vizualiai pamatyti dengimo procesą, galima paspaudus šiąs nuorodas:

Aliuminio ir plieno baseinai

Stiklo pluošto baseinai

Betoniniai baseinai

Baseinų pavyzdžiai

  • Kirtimų g. 47 Vilnius
  • +370 616 03444
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Įmonės kodas: 303121056
    PVM m.k.: LT100008012212
Copyright © 2019 Dažų gama | Visos teises saugomos | Sprendimas Senu/<as design